XLVII Zimowy Rajd Nocny

Mazowiecki Klub Górski „Matragona” przy Oddziale PTTK „MAZOWSZE” zaprasza na XLVII ZIMOWY RAJD NOCNY w Lesie Młochowskim w dniu 22 stycznia 2022 r.

Regulamin Rajdu – wer.2a
Mapa – wer.2
Formularz zgłoszeniowy – wer.2

Lista uczestników – stan na 20 stycznia

PODSUMOWANIE:

W rajdzie wzięły udział 62 osoby (nie licząc towarzyszących im dzeci), uformowane w 17 drużyn.

W obsłudze rajdu wzięło udział 12 osób: Wojtek Goch, Piotr Wroczyński, Iwona Walentek, Basia Kuszczak, Adam Godek, Jarek Kosek, Waldek Gugała, Wiesiek Kamienowski, Wiesiek Bratkowski, Marek Niedziółko, Tomasz Podleś, Józef Wiśniewski.

Zakończenie rajdu odbyło się przy ognisku na polanie “Zosin” w Otrębusach, gdzie zaszczycił nas swoją obecnością Prezes Oddziału PTTK “Mazowsze” Mieczysław Żochowski ze swoją grupą wycieczkową.

Ten post ma 6 komentarzy

1. Brakuje adresu na który mamy wysłać formularz zgłoszeniowy. Proszę o podanie maila lun strony na której należy go załadować.

2. Super impreza; dziękujemy!!!

3. Dobry wieczór,
    czy będą oficjalne wyniki, bo nie doczekalismy do ogloszenia:)
    Fajna impreza , pozdrawiam
    MP