Pobyt leczniczy-Kudowa Zdrój

ZAMECZEK to odrestaurowany i rozbudowany, komfortowy obiekt, pięknie położony w samym sercu Parku Zdrojowego. Ośrodek posiada ładną jadalnię, windę i przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych. W odległości ok. 80 m znajduje się Zakład Przyrodoleczniczy, w którym oprócz całej gamy zabiegów leczniczych można skorzystać również z relaksu w grocie solno-jodowej a także z kuracji pitnej w pięknej pijalni wód mineralnych. Obiekt posiada nowoczesny kompleks basenowy z saunami, jacuzzi i natryskami wodnymi „Słoneczne Termy Zameczek”. Tuż przy obiekcie znajduje się AQUA PARK z wodnymi masażami i zjeżdżalniami. Zakwaterowanie: 149 miejsc w eleganckich pokojach 1, 2, 3-osobowych, wyposażonych w pełny węzeł sanitarny, TV, telefon, lodówkę. Wyżywienie: na miejscu w jadalni. Posiłki serwowane do stolika.

Sezon niski

04.01 – 30.04.2022

02.10 – 17.12.2022

Sezon wysoki