Hotel Gromada wczasy z leczeniem

Wczasy z leczeniem.

Busko-Zdrój jest znanym kurortem na całym świecie. Posiada świetne warunki ekologiczne, specyficzny mikroklimat i najlepsze pokłady leczniczej siarki w Europie. Położenie Hotelu Gromada*** przy zabytkowym Parku Zdrojowym, w pobliżu zakładów przyrodoleczniczych sprawia, że Goście chętnie korzystają z bogatej gamy dobroczynnych zabiegów leczniczych.
Hotel Gromada*** oddaje do dyspozycji Gości 50 pokoi, w  tym:  pokoje  1-osobowe,  2-osobowe  i  3  apartamenty. Wszystkie posiadają łazienkę z prysznicem /wanna tylko w apartamentach/, TV, telefon, czajnik, dostęp do bezpłatnego Internetu. Część pokoi posiada balkony. Oferujemy dostęp do restauracji, kawiarni, sali konferencyjnej.

Cena turnusu* za osobę (w zł)

Pobyt 7-dniowy

(6 dni zabiegowych + 1 wizyta lekarska)

Pobyt 10-dniowy

(9 dni zabiegowych + 1 wizyta lekarska)

Pobyt 14-dniowy

(12 dni zabiegowych + 1 wizyta lekarska)

2 zabiegi3 zabiegi2 zabiegi3 zabiegi2 zabiegi
Pokój 1-osobowydo kalkulacji na zamówieniedo kalkulacji na zamówieniedo kalkulacji na zamówieniedo kalkulacji na zamówieniedo kalkulacji na zamówienie
Pokój 2-osobowydo kalkulacji na zamówieniedo kalkulacji na zamówieniedo kalkulacji na zamówieniedo kalkulacji na zamówieniedo kalkulacji na zamówienie

* cena dotyczy pobytów indywidualnych i zawiera: nocleg, całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad i kolację serwowaną),  1 wizytę lekarską oraz do wyboru 2 lub 3 zabiegi (1 podstawowy i 1 lub 2 uzupełniające) w pobliskim sanatorium (300 m od hotelu).

Zabiegi podstawowe: kąpiel siarczkowa całkowita, kąpiel kwasowęglowa, kąpiel w zawiesinie borowinowej, kąpiel solankowa całkowita, kąpiel solankowo-borowinowa   całkowita.
Zabiegi uzupełniające: fonoforeza, galwanizacja, jonoforeza z lekiem, laseroterapia, magnetoterapia, prądy diadynamiczne, ultradźwięki (na jedną okolicę), masaż wibracyjny  Aquavibron

Profil leczniczy Buska-Zdroju: choroby zapalne stawów, choroby zwyrodnieniowe stawów, osteopenia i osteoporoza, zmiany pourazowe i kontuzje stawów, ścięgien, wiązadeł i mięśni, schorzenia laryngologiczne, zaburzenia krążenia obwodowego,  choroby  przemiany materii.
Warunki leczenia: Kuracjusze powinni zabrać dokumentację lekarską oraz wykonać podstawowe badania: morfologia krwi, OB, badania ogólne moczu, RTG klatki piersiowej. Dobór zabiegów według wskazań lekarza.

Cena nie zawiera: opłaty uzdrowiskowej 3,40 zł za dzień od osoby.

Będąc naszym gościem możesz skorzystać z licznych atrakcji Buska, które pozwolą Ci aktywnie spędzić czas. Proponujemy:
• Koncerty  Orkiestry Zdrojowej
• Wycieczki organizowane po najbliższej okolicy m.in do: Wiślicy, Pińczowa, Chęcin i Jaskini Raj, Sandomierza, Krakowa, Ogrodu na Rozstajach w Młodzawach
• Wizytę w Izbie Chleba przy Parafii Św. Brata Alberta – uczestnictwo przy wypieku podpłomyków
• Skorzystanie z kortów tenisowych, atrakcji Skate Parku, zielonej siłowni i pływalni miejskiej
• Skorzystanie z usług licznych baz zabiegowych – oferujących zabiegi lecznicze i pielęgnujące urodę
• Przejażdżkę„Słonecznym Expresem” – ekologicznym pojazdem elektrycznym

Zapraszamy!!!